How can we help?

Home > User Guides > Translated Guides > Čeština > Administrátoři > Stručná Příručka pro Administrátora

Stručná Příručka pro Administrátora

Úvod

 

Stručná příručka pro administrátora pomůže vašim instruktorům začít používat Turnitin. Aktivační e-mail, který vám zašleme, obsahuje vaši uživatelskou e-mailovou adresu a uživatelské heslo. Rovněž obsahuje ID účtu a klíč pro připojení k účtu.

 

Vaši instruktoři tuto informaci potřebovat NEBUDOU. Vaši instruktoři budou potřebovat ID účtu a klíč pro připojení k účtu. Pokud jste obdrželi aktivační e-mail, nepřeposílejte ho prosím vašim instruktorům, protože obsahuje vaše osobní přihlašovací informace. Místo toho vašim instruktorům pošlete ID účtu a klíč pro připojení k účtu v novém e-mailu. Také byste měli zahrnout odkaz na naši stručnou příručku pro instruktory:

 

https://guides.turnitin.com/Translations/Čeština/Stručná_Příručka_pro_Instruktora

 

Pokud nemáte ID vašeho účtu a klíč pro připojení k účtu, kroky v tomto průvodci vám pomohou najít tyto informace v rámci vašeho účtu

Krok 1 - Přihlásit se

 

Pro přihlášení do Turnitin přejděte na stránku www.Turnitin.com a zvolte váš jazyk z rozbalovací nabídky.

 

Zadejte vaši e-mailovou adresu a uživatelské heslo a klikněte na tlačítko "Přihlásit se".

 

Ujistěte se, že používáte e-mailovou adresu a heslo, které jste zadali během registračního procesu. Pokud jste zapomněli své heslo, můžete jej přenastavit kliknutím na odkaz "Obnovit heslo" vedle tlačítka "Přihlásit se".

Krok 2 - Informace o účtu

 

Jakmile se přihlásíte, zobrazí se vám název vaší instituce. Číslo vlevo od názvu vaší instituce je ID vašeho účtu. Pro zobrazení vašeho hesla pro připojení k účtu klikněte na tlačítko Upravit vedle vašeho účtu.

 

Na stránce Upravit účet se objeví vaše klíč pro připojení k účtu.

 

ID vašeho účtu a klíč pro připojení k účtu rozešlete svým instruktorům. Nezapomeňte připojit tento odkaz na naši stručnou příručku pro instruktory:

 

https://guides.turnitin.com/Translations/Čeština/Stručná_Příručka_pro_Instruktora​

 

Zde vaši instruktoři najdou vše, co potřebují k používání služeb Turnitin.

 

Kliknutím na záložku Účty se vrátíte na vaši domovskou stránku administrátora.

Krok 3 - Ruční přidání instruktorů

 

Instruktory můžete ke svému účtu přidat také ručně. Pro přidání instruktora klikněte na záložku Instruktoři na vaši domovské stránce administrátora.

 

Váš seznam instruktorů obsahuje instruktory, kteří se připojili k vašemu účtu. Jestliže se nikdo k vašemu účtu nepřipojil, objeví se pouze vaše jméno. Pro přidání instruktora klikněte na tlačítko "Přidat instruktora".

 

Zadejte jméno a e-mailovou adresu instruktora, kterého chcete přidat a klikněte na tlačítko "Odeslat".

 

Instruktor se objeví na vašem seznamu instruktorů.

Krok 4 - Odevzdání práce

 

Jestliže chcete odevzdat práce do systému Turnitin, musíte změnit svůj uživatelský typ na instruktora. Změnu můžete provést kliknutím na volbu Instruktor v rozbalovací nabídce pro uživatelský typ, která se nachází v horní části jakékoli stránky v rámci vašeho účtu.

 

V roli instruktora můžete nastavovat kurzy, odevzdávat práce a prohlížet si zprávy o původnosti. Další krok najdete v našem průvodci rychlým startem pro instruktory. V průvodci můžete přeskočit ke kroku 3, protože již máte založený profil a nemusíte se připojovat ke svému vlastnímu účtu.

Last modified

Tags

Classifications

(not set)