How can we help?

Home > User Guides > Translated Guides > Čeština > Instruktoři > Pouze originální obsah > Resetování hesla

Resetování hesla

Table of contents
No headers

 

Pokud jste zapomněli heslo nebo neobdrželi úvodní e-mail s uvítáním, můžete heslo resetovat pomocí bezpečnostních otázek nebo e-mailové adresy, kterou jste použili při registraci. Nástroj Turnitin nemůže zaslat informace nutné k resetování hesla na žádnou jinou e-mailovou adresu.

 

1. Navštivte adresu http://turnitin.com (nebo http://turnitinuk.com, pokud se nacházíte ve Spojeném království) a klikněte na tlačítko Přihlásit se.

 

 

2. Klikněte na odkaz pro resetování hesla.

 

 

3. Zadejte e-mailovou adresu a příjmení spojené se svým profilem uživatele Turnitin.

 

 

4. Klikněte na Další.

 

 

5. Jestliže jste zvolili svou bezpečnostní otázku v jiném jazyce, než v jakém čtete stránku, zvolte svůj jazyk z rozevíracího seznamu.

 

6.

 

6a. Zadejte odpověď na bezpečnostní otázku do pole Odpověď. Bezpečnostní otázku a odpověď nastavujete během vytváření účtu.

 

 

6b. Pokud jste odpověď na bezpečnostní otázku zapomněli, klikněte na odkaz Zapomněli jste heslo? Na vaši zaregistrovanou e-mailovou adresu vám bude zaslán odkaz na resetování hesla. Na změnu hesla pomocí zaslaného odkazu máte 24 hodin.

 

7. Na stránce s resetováním hesla musíte zadat nové heslo a přihlásit se do nástroje Turnitin prostřednictvím e-mailové adresy a nového hesla k vašemu profilu.

 

 

8. V budoucnu k přihlašování do nástroje Turnitin použijte e-mailovou adresu a nové heslo.

 

Varování: Pokud neobdržíte e-mail s odkazem na resetování hesla, ujistěte se, že
e-mailová služba tento e-mail z adresy noreply@turnitin.com nefiltruje do složky se spamem nebo nevyžádanou poštou. Ve svém e-mailovém účtu přidejte adresu noreply@turnitin.com do seznamu kontaktů. O další informace ohledně toho, jak zajistit přijetí tohoto důležitého e-mailu s resetováním hesla, můžete rovněž požádat e-mailovou službu.

 

Last modified

Tags

This page has no custom tags.

Classifications

(not set)