How can we help?

Home > User Guides > Translated Guides > Čeština > Studenti > Pouze originální obsah > Nastavení účtu Turnitin

Nastavení účtu Turnitin

 

Všichni uživatelé si musí vytvořit profil uživatele. Pokud jste v nástroji Turnitin existujícím uživatelem, přejděte k pokynům pro přihlášení.

 

Student může do nástroje Turnitin získat přístup dvěma způsoby:

 

  • Do kurzu jej přidá instruktor a student pak obdrží e-mail s žádostí o vytvoření hesla.

 

  • Instruktor studentovi poskytne ID kurzu a zápisové heslo kurzu, čímž mu umožní registrovat se do kurzu prostřednictvím webu Turnitin.

 

Varování: Každému účtu Turnitin musí být v systému Turnitin přiřazena jedinečná
e-mailová adresa. Uživatelé, kteří si účet Turnitin vytvořili již dříve, se musí přihlašovat pomocí původně zadané e-mailové adresy a hesla.

 

Nastavení účtu pomocí zápisového hesla kurzu

 

Pokud jste v nástroji Turnitin noví a nebyli jste instruktorem přidáni do účtu, musíte si vytvořit studentský profil. Chcete-li si vytvořit vlastní studentský účet, budete potřebovat ID kurzu a zápisové heslo kurzu.

 

Poznámka: ID kurzu a zápisové heslo kurzu jsou nutné kvůli ověření, že jste oprávněni se do kurzu připojit. Údaje lze získat pouze od instruktora. Studenti, kteří chtějí získat přístup do nástroje Turnitin, se musí spojit s příslušným pracovníkem ve své instituci, který jim poskytne ID kurzu a zápisové heslo kurzu. Zaměstnanci společnosti Turnitin nemohou tyto informace sdělovat žádným uživatelům.

 

Instruktoři mohou tyto údaje studentům sdělit, nebo je mohou do kurzu Turnitin přidat sami. V takovém případě obdrží studenti automatický e-mail s uvítáním, jehož prostřednictvím získají k účtu přístup.

 

1. Navštivte web www.turnitin.com a klikněte na odkaz Vytvořit účet vedle tlačítka Přihlásit se.

 

 

2. Klikněte na odkaz Student.

 

 

3. Chcete-li vytvořit nový účet pro studentského uživatele, je třeba vyplnit formulář Vytvořit nový studentský účet.

 

 

4. Zadejte ID kurzu a zápisové heslo kurzu Turnitin, které rozlišuje velká a malá písmena.

 

 

5. Zadejte křestní jméno a příjmení uživatele a také platnou e-mailovou adresu, která bude používána při přihlašování do nástroje Turnitin.

 

 

6. Vytvořte heslo uživatele. Heslo uživatele musí být šest až dvanáct znaků dlouhé a musí obsahovat alespoň jedno písmeno a jednu číslici. Opakovaným zadáním heslo potvrďte.

 

 

7. Z rozevírací nabídky vyberte bezpečnostní otázku. Zadejte odpověď na otázku. Tyto informace si zapamatujte a uschovejte. Odpověď rozlišuje velká a malá písmena a mezery.

 

 

8. Přečtěte si smlouvu s uživatelem. Chcete-li nástroj Turnitin používat i nadále, klikněte na Souhlasím – Vytvořit profil.

 

 

10. Na vyplněné stránce pro vytvoření profilu uživatele klikněte na Přihlásit se do systému Turnitin.

 

 

Poznámka: Pokud se v kroku 6 zobrazí oznámení, že zadaný e-mail v nástroji Turnitin existuje, znamená to, že se zde již nachází profil s vámi zvoleným e-mailem. Pokud jste zapomněli heslo, řiďte se pokyny v části Resetování hesla. Pomohou vám získat přístup k profilu uživatele v případě, že již v nástroji Turnitin existující profil máte. Pro přístup k nástroji Turnitin můžete rovněž použít alternativní e-mailovou adresu.

 

Last modified

Tags

This page has no custom tags.

Classifications

(not set)