How can we help?

Home > User Guides > Translated Guides > Türkçe > Öğrenciler > Turnitin Feedback Studio Öğrenciler > Bir sınıfa kaydolma

Bir sınıfa kaydolma

Bir sınıfa kaydolma

 

Öğrenci ana sayfasında öğrenci kullanıcı profilinin kayıtlı olduğu kursların bir listesi görüntülenir. Yeni oluşturulan kullanıcı profilleri kullanıcı profilini oluşturmak için kullanılan sınıf Numarası ile ilişkili sınıfa otomatik olarak kaydedilir.

 

Birden fazla sınıfa kaydolmak için tek bir kullanıcı profili kullanılabilir. Kullanıcı öğrenci profiline oturum açtığı ve öğrenci kullanıcı ana sayfasını görüntülediği anda ek sınıflara kayıt tamamlanabilir. Turnitin'de ek sınıflara kayıt için her zaman geçerli bir sınıf Numarası ve sınıf için büyük-küçük harf duyarlı bir kayıt şifresi gerekecektir. Bu bilgiler yalnızca eğitmenler tarafından dağıtılabilir.

 

Öğrenciler aynı zamanda Turnitin'den eğitmen tarafından doğrudan yeni bir kursa eklendiklerini gösteren bir bildirim e-postası alabilir. Bu yeni sınıf otomatik olarak öğrenci kullanıcı ana sayfasında görüntülenecektir.

Bir sınıfa kaydolma

 

1. Turnitin'de öğrenci kullanıcı profili ile oturum açma

 

 

2. Öğrenci ana sayfasında bir sınıfa kaydol sekmesine tıklayın

 

 

3. Yeni sınıf için sınıf Numarası ve kayıt şifresini girin ve sınıfa kaydolmak ve öğrenci kullanıcı ana sayfasına eklemek için gönder düğmesine tıklayın

 

 

 

 

 

Last modified

Tags

This page has no custom tags.

Classifications

(not set)