How can we help?

Home > User Guides > Translated Guides > Türkçe > Öğrenciler > Turnitin Feedback Studio Öğrenciler > Eğitmen Geri Bildirimine Erişim

Eğitmen Geri Bildirimine Erişim

Eğitmen Geri Bildirimine Erişim

 

GradeMark® dijital işaretleme aracı eğitmenlere elektronik ortamda yazılı ödevleri çevrim içi olarak işaretleme ve not verme imkanı sunar. Eğitmenler not vermek için özel açıklama ve işaret kümeleri oluşturabilir ve eğitmen veya eğitim kurumu tarafından oluşturulan bir ölçekli kriterler listesine karşı öğrenci yazılı ödevlerinin hızlı bir şekilde skorlanması özelliği sunan rubrik puantaj kartlarını kullanabilir.

 

Bir yazılı ödevin gönderim tarihi geçmişse öğrenciler yazılı ödevin işaretli sürümüne erişebilir ve eğitmen tarafından kaydedilen notları, açıklamaları, işaretleri veya diğer talep edilen değişiklikleri görüntüleyebilir.

 

İpucu: GradeMark Görüntüle düğmesi gri ise ödevin gönderim tarihine ulaşılmıştır veya eğitmen henüz yazılı ödeve not vermemiş veya işaretlememiştir. Daha fazla bilgi için eğitmenle iletişime geçin.

İşaretli Yazılı Ödevleri Görüntüleme

 

  1. Bir işaretli yazılı ödevi görüntülemek için Turnitin ana sayfasından ilgili sınıf adına tıklayın.

 

 

2. Ödevin yanındaki mavi Görüntüle düğmesine tıklayın.

 

Öğrencinin GradeMark yazılı ödevi, not ve açıklama bilgilerini görüntüleyebileceğiniz veya yazdırabileceğiniz ayrı bir pencerede açılacaktır. Tüm tarayıcılar GradeMark ürününün tüm özelliklerini görüntüleyemez. Tam olarak desteklenmeyen bir tarayıcı kullanılıyorsa bu konuda size bir bildirim verilecektir.

 

 

Last modified

Tags

This page has no custom tags.

Classifications

(not set)